Jdi na obsah Jdi na menu
 


Srovnání PS3 a XBOX 360 verze

Srovnání PlayStation 3 a Xbox360 verze L.A. Noire

 

Skoro u každé vycházející hry se vede souboj mezi majiteli konzolí od Sony a od Microsoftu, kteří se dohadují a přetahují o tom, na jaké platformě vypadá ta která hra lépe. Nejinak je tomu v případě L.A. Noire. My vás každopádně hned na úvod můžeme uklidnit v tom, že obě verze jsou hodně podobné a pro běžného hráče skutečně prakticky identické.

Tvůrci ze studia Team Bondi ale prozradili zajímavost, že hlavní platformou při vývoji hry se stala ta pro PlayStation 3. Ostatně ono původně bylo také L.A. Noire plánovaná právě jako PS3-exkluzivní hra, ale vydavatel Take-Two se pak rozhodl přijít s podmínkou vydání hry i na Xbox360, a to v roce 2008. Takže teoreticky by mělo L.A. Noire vypadat lépe na PS3, ale praxe už je krapet jiná a hra vypadá hodně slušně na obou konzolích.

„Pro tento projekt byla hlavní platformou PlayStation 3 a myslíme si, že tohle začíná dělat většina vývojářů,“ prozradil McNamara z vývojářského studia. Mění se podle nich zažité principy a právě PS3 se tak státá hlavní platformou při vývoji většiny her. Sami se ale můžete přesvědčit na srovnávacích záběrech níže, jak podobě obě verze vypadají. Po kliknutí na náhledy se vám otevře kompletní obrázek.